Alışveriş ve Bireysel Krediler
için
Yeni Bir Mobil Platform

Daha fazla bilgi için

Bize Ulaşın

Tüm sorularınızı yanıtlamaktan mutluluk duyuyoruz. Lütfen bize bir mesaj gönderin veya uygulama içi destek sohbetimiz aracılığıyla bizimle iletişime geçin.

  Ad - Soyad

  E-Posta Adresi

  Konu

  Desteğe ihtiyacım varFinso anlaşmalı Satıcı olmak istiyorumFinansal servislerimizi entegre etmek istiyorumBir iş fırsatım var

  Mesaj

  Mesaj gönderebilmeniz için aşağıdaki her iki kutucuğu onaylamanız gerekmektedir.

  Kuruluşumuz ile kişisel veriler ve özel nitelikli kişisel verilerin sadece 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve diğer mevzuata uygun şekilde paylaşılması gerekir. Kuruluşumuz ile paylaşılan kişisel veriler ile ilgili Mevzuat ve Kişisel Verileri Koruma Kurulu tarafından belirlenen gerekliliklerin sağlanması, işleme ve aktarım için gerekli aydınlatmaların yapılması, açık rızaların alınması, gerekli idari ve teknik tedbirlerin alınması, kriptografik yöntemlerin kullanılması Göndericinin sorumluluğundadır. Lütfen ırk, etnik köken, siyasi düşünce, felsefi inanç, din, mezhep veya diğer inançlar, kılık ve kıyafet, dernek, vakıf ya da sendika üyeliği, sağlık, cinsel hayat, ceza mahkûmiyet ve güvenlik tedbirleriyle ilgili veriler veya biyometrik ve genetik veriler özel nitelikli kişisel veri sayılabilecek herhangi bir paylaşımda bulunmayınız.

  Finso Mobil Uygulaması Yazılı Destek

  Pzt—Cum: 24 Saat/ Cmt—Paz: 24 Saat

  İletişim Bilgileri